خرید عطر لالیک

در سال 1888 رنه لالیک شیشه ساز و جواهر ساز معروف اقدام به تاسیس یک خانه طراحی و شیشه سازی با نام لالیک در فرانسه نمود.
وی در سال 1860در یک روستای کوچک به نام AY متولد شد، رنه از سنین کودکی (12 سالگی) شروع به شاگردی نزد یک زرگر پاریسی نمود و پس از 4 سال به عنوان شاگرد جواهر فروشی به فعالیت خود در این زمینه ادامه داد.
او برای مجموعه های معتبری مانند Cartier و Boucheron اقدام به طراحی جواهر انجام می داد، البته هیچ گاه فعالیت مستقل خود را کنار نگذاشت.
در گذشته مقدار سنگ بکار رفته در قطعات اهمیت فراوانی داشت و می توان گفت به طراحی بهای چندانی داده نمیشد.
اما در طراحی لالیک، رنه خلاقیت های بینظیری از الهامات خود از طبیعت و تجسم زن به کاربرد و همین امر باعث گردید تا در این صنعت ماندگار شود.
پس از چندی لالیک تمرکزش را معطوف به تولید و طراحی اجناس شیشه ای نمود و ظرافت به کار رفته در این تولیدات زبان زد خاص و عام گردید، رنه برای توسعه این بخش از Francois Coty کمک شایانی گرفت و با او همکاری کرد.
در آن زمان بدلیل فروش عطرها در شیشه های کوچک که تفاوتی بسیاری با محصولات امروزی دارد باعث ایجاد زحمت برای خریداران شده بود بطوریکه می بایست برای استفاده از عطرها ظرف های جداگانه خریداری می شد.
پس رنه فرصت را غنیمت شمرد و شروع به ایجاد شیشه برای عطرهای مختلف مانند Roger & Gallet، Guerlain, Molinard, d'Orsay و Worth نمود.
البته اوج هنر طراحی رنه را می توان شیشه زیبا کبوتر برای عطر نینا ریچی (Nina Ricci's L'Air du Temps) دانست.
رنه در سال 1945 چشم از جهان فرو بست اما نسل های بعدی از استعداد و هنر وی بهره کافی را برده بودند و در سال 1992 اینبار نوبت به نوه رنه یعنی ماری کلود رسید تا با راه اندازی خط تولید عطرهای خود بار دیگر نام لالیک را بر سر زبان ها بیاندازد.
هنر تولید شیشه های رنه به نوه خود بسیار کمک شایانی نمود و از سال 1994 همواره عطرهای محدود و لوکس توسط لالیک در شیشه های خاص تولید و روانه بازار گردید.
Art & Fragrance سوئیس به مدیریت Silvio Denz به منظور توسعه صنعت شیشه های کریستالی در سال 2008 مجموعه لالیک را خریداری نمود.
لالیک انکر نویر و لالیک پور هوم را می توان ماندگارترین عطرهای مجموعه لالیک دانست که بیشک برای دوستاران عطر یادآور خاطرات خوبی است.
اوج هنر لالیک برای تولید شیشه را می توان در سری (Lalique de Lalique Collection) و (Noir Premier Collection) دید که جدای از خلق شاهکار لالیک توانست با ترکیبات بینظیر رایحه های بهشتی خلق نماید.
خرید عطر لالیک با بهترین قیمت از فروشگاه عطرآمین

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها به ما بپیوندید