خرید عطر دانهیل

دانهیل یک شرکت بزرگ انگلیسی است که در زمینه پوشاک مردانه ، کالای لوکس و اکسسوری فعالیت داره. آلفرد دانهیل در 21 سالگی و در سال 1893 کسب و کار پدر خود رو که زین سازی بود به دست گرفت .
زمانی که اتومبیل طرفداران زیادی پیدا کرده آلفرد کسب و کار خود رو تغییر داد و مغازه پدرش را به فروشگاه لوازم جانبی خودرو تبدیل کرد. دانهیل برای اتومیل های آن زمان روکش های چرمی و سایر لوازم جانبی رو تولید میکرد و برای رانندها عینک های ایمنی.
آلفرد در سال 1907 کسب و کار خود را تغییر داد و فروشگاه دخنیات تاسیس کرد و در 1910 تولید پیپ را آغاز کرد. بهتری سرماگذاری برای آلفرد در تمام این مدل همین دخانیات بود که سود بالایی برای این شرکت داشت . پیپ های این شرکت با برند وایت اسپات شناخته میشود. تولید فندک هم به کارخانه دانهیل اضافه شد و اولین شرکتی بود که فندک هایی تولید میکرد که با یک دست قابلیت روشن کردن داشتند. فندک گازی متمایز رولاگاس در دهه‌ی 1950 میلادی توسط این برند روانه بازار شد. نسخه‌ی ویژه‌ی برنزی این فندک برای استفاده در فیلم جیمز باند با نام «Dr. No» توسط دانهیل تولید شد.
این شرکت تنها عطر زنانه خود تا سال 2019 را با نام دیزایر در سال 2001 روانه بازار کرد. و اولین عطر خود را در سال 1934 عرضه کرد.
خرید عطر دانهیل با بهترین قیمت از فروشگاه عطرآمین

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها به ما بپیوندید