خرید عطر جگوار

خرید عطر جگوار با بهترین قیمت از فروشگاه عطرآمین

خرید عطر جگوار

بررسی برند جگوار Jaguar
اصالت برند عطر،ادکلن Jaguar جگوار انگلیسی می باشد، کمپانی جاگوار Jaguar در سال 1922 تاسیس گردیده اما این کمپانی از سال 1988 وارد صنعت عطر و ادکلن نیز شده است و تاکنون توانسته است 26 عطر و ادکلن را روانه بازار نماید.
تخصص برند جگوار Jaguar در تولید محصولات مردانه می باشد که در ادامه مطلب به معرفی برخی از آنها پرداخته ایم.
قبل از معرفی عطر و ادکلن جگوار Jaguar می خواهیم کمی بیشتر با کمپانی جگوار Jaguar آشنا شویم:
کمپانی Jaguar Cars Ltd با نام Swallow Sidecar در سال 1922 قبل از جنگ جهانی دوم توسط William Lyons در کاونتری انگلستان تاسیس گردید
جگوار عملا زیرشاخه یکی از شرکت های Tata Motors هندوستان به نام Jaguar Land Rover Group می باشد، البته جگوار پس از مدتی با British Motor Corporation انگلستان نیز ادغام گردید.
جگوار در سال 1984 شاخص خود را در بورس لندن عرضه کرده، اما یکی از نقاط عطف این شرکت در سال 1987 در زمانی که مالکیت آن برعهده فورد امریکا قرار داشت رقم خورد، زیرا تحت نظارت فورد جگوار جز 100 شرکت برتر انگلستان قرار گرفت.
جگوار اولین موفقیت خود را با تولید انبوه خودروهای اسپرت بدست آورد و عملا با توجه به قیمت بالای محصولات خود توانست نام برند خود را به عنوان یک کالای لوکس با ارزش بر سر زبان ها بیاندازد.
البته یک نکته قابل توجه در ارتباط با برند جگوار Jaguar داشتن حکم سلطنتی از ملکه الیزابت دوم و پرنس چارلز می باشد.
موتورهای سریع و پرقدرت جگوار در مسابقات خیابانی نام این برند را بیش از پیش معروف گردانید.
سال 1950 را می توان سال جگوار در عرصه مسابقات اتومبیلرانی فرانسه دانست زیرا در آن سال جگوار با برنده شدن 4 دوره در مسابقات پیشتازی می نمود.
پس از آن کمپانی جگوار در سال 1988 با معرفی اولین عطر خود وارد صنعت عطر و اودکلن گردید، اولین عطر مجموعه جگوار Jaguar مردانه بود و این برند تا سال 1993 که اولین عطر زنانه خود را رونمایی نمود فقط عطر مردانه تولید کرد.
تمام عطر و اودکلن های جگوار دارای ترکیبی گرم از گلها و وانیل دارند.

عطرآمین ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن اورجینال و دکانت های اورجینال

مشاهده بیشتر

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها به ما بپیوندید