خرید عطر دیویدف

از سال 1912 که برند دیویدوف Davidoff در سوئیس شروع به فعالیت نمود تاکنون بیش از 60 عطر به بازار ارائه نموده است البته گفتنی است فعالیت برند دیویدوف Davidoff در حوزه عطر و ادکلن سال ها بعد در سال 1991 می باشد.
برند عطر و ادکلن دیویدوف Davidoff بیشتر بر روی عطر و ادکلن مردانه تمرکز دارد که در ادامه مطلب به بررسی برخی از آنها می پردازیم:
موسس برند دیویدوف Davidoff
در سال 1906 در کیف اوکراین هنری دیویدوف که بعدها آن را به عنوان موسس برند دیویدوف Davidoff سوئیس خواهیم دید متولد گردید وی در سال 1911 به همراه خانواده خود به سوئیس مهاجرت نمود و سال بعد در سال 1912 خانواده دیویدوف اولین مغازه تنباکو را راه اندازی نمودند تا شروعی بر داستان برند دیویدوف رقم بخورد.
عطر و ادکلن دیویدوف Davidoff
ژینو Zino (پسر هنری دیویدوف) برای کسب تجربه در تجارت تنباکو پس از اتمام تحصیلات سفری طولانی را در آمریکای مرکزی و جنوبی را آغاز نمود.
ژینو در سال 1929 بلافاصله پس از اتمام این سفر و بازگشت به سوئیس مغازه پدر خود را گرفته و بیزینس خانواده که از ابتدا تولید و فروش تنباکو بود را گسترش داده و به موفقیت های چشمگیری دست یافت.
البته شانس با دیویدوف نیز همراه گردید و عدم آسیب سوئیس در جنگ جهانی دوم سبب گردید تا دیویدوف بتواند با روانه محصولات با کیفیت در دهه 1930 تا 1940 بتواند شهرت چشمگیری کسب نماید.
علی رغم فروش شعبه مرکزی و اصلی در سال 1970 ژینو تا آخر عمر تا سال 1984 بعنوان نماینده برند در دیویدوف مشغول بود.
ادکلن کول واتر که در سال 1991 توسط برند دیویدوف Davidoff تولید گردید را می توان اولین حضور این مجموعه در صنعت عطر و ادکلن دانست.
البته برند دیویدوف Davidoff در صنایع دیگر نظیر قهوه، ساعت، عینک، کیف و کفش، قلم و خودنویس نیز سرمایه گذاری های متعددی دارد.
خرید عطر دیویدف با بهترین قیمت از فروشگاه عطرآمین

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها به ما بپیوندید