خرید عطر جیوانشی (جیونچی)

بررسی قیمت و خرید عطر ادکلن جیونچی (Givenchy)
اصالت برند عطر و ادکلن جیونچی Givenchyفرانسوی است و این کمپانی از زمان 1957 که وارد بازار عطر و ادکلن گردیده بیش از 170 محصول روانه بازار گردانده است، بیشتر محصولات این برند زنانه می باشد که در ادامه مطلب به بررسی برخی از عطر و ادکلن های برند جیونچی Givenchyمی پردازیم:
Hubet de Givenchy طراح مطرح مد و پوشاک فرانسوی در سال 1952 اقدام به تاسیس برند خود با نام Givenchy نمود، وی ابتدا فعالیت خود را در زمینه پوشاک آغاز نمود، کمی بعد وی لوازم آرایشی و عطر و ادکلن را نیز به مجموعه خود اضافه نمود.
ژیوانژی در دهه 1960 با ترکیب زرق و برق محصولات آمریکایی و ظرافت فرانسوی توانست نظر بسیاری از هنرمندان مطرح آن زمان مانند Audrey Hepburn را به خود جلب نماید و عملا برند محبوب هنرمندان گردید به طوریکه بسیاری از آنها از لباس های این برند در فیلم های خود استفاده می نمودند.
تا سال 1995 برند جیونچی Givenchyصرفا در زمینه تولید پوشاک مردانه و تولید عطر فعالیت می نمود اما پس از بازنشستگی Hubet de Givenchy 2 سال این کمپانی توسط John Galliano اداره گردید و پس از رفتن وی به کمپانی Dior و این زمان را می توان آغاز کار Alexander MacQueen در این برند دانست.
Gulien Macdonald طراح مطرح دنیای مد و فشن در سال 2001 گام بزرگی را برای جیوانچی برداشت و خط تولید محصولات زنانه را به این مجموعه اضافه گردانید.
تولید عطر مردانه L’Interdit را اولین گام جیوانچی برای ورود به دنیای عطر و ادکلن در سال 1957 می دانیم و کمی بعد در سال 1959 عطر Monsieur de Givenchy سرآغاز تولید محصولات زنانه این برند می باشد.
شرکت مادر LVMH که یکی از مطرح ترین نام ها عطرسازی در این صنعت می باشد در سال 1987 همکاری خود را با جیوانچی آغاز نمود و از این تاریخ به بعد این همکاری باعث تولید عطر و ادکلن های بینظیری گردید.
Justin Timberlake و Liv Tyler در قرن 21 تبلیغات عطر و ادکلن جیونچی Givenchyرا به عهده گرفته و این برند توانست بواسطه این تبلیغات و عطرهایی با رایحه میوه ها مخاطبان جوان بسیاری را به خود جذب نماید.
خرید عطر جیوانشی (جیونچی) با بهترین قیمت از فروشگاه عطرآمین

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها به ما بپیوندید