خرید عطر ورساچه

برند عطر و ادکلن ورساچه Versace که از سال 1978 فعالیت خود را در ایتالیا آغاز نموده است تاکنون بیش از 50 عطر و ادکلن روانه بازار نموده است.
گفتنی است برند ایتالیایی ورساچه Versace 3 سال پس از تاسیس خود یعنی در سال 1981 قدم در دنیای عطر و ادکلن گذاشته است و بیشتر فعالیت این برند در تولید عطر و ادکلن زنانه می باشد.
در ادامه به بررسی برخی از ادکلن های ورساچه Versace خواهیم پرداخت:
شروع فعالیت برند ورساچه Versace
در سال 1946 در ایتالیا کودکی با نام Gianni Versace متولد گردید که وی 32 سال بعد در سال 1978 به کمک برادرش Santo توانستند یکی از معروفترین کمپانی های دنیا در زمینه مد و پوشاک و حتی عطر و ادکلن را ایجاد نمایند.
Gianni Versace ابتدا کار دوخت و دوز را از مادر خود یاد گرفت و پس از اتمام دوره کارآموزی خود وی شزوع به طراحی لباس های منحصر به فرد خود نمود تا توانست برای خود نامی دست و پا کند.
Versace در سال 1979 دقیقا یکسال پس از ایجاد برند ورساچه Versace توانست از اولین مجموعه پوشاک زنانه خود را رونمایی کند و دیری نپایید تا این موفقیت زمینه ساز ایجاد خط تولید لباس های مردانه برند ورساچه Versace گردید و همان سال اولین بوتیک برند ورساچه Versace نیز افتتاح گردید.
عطر و ادکلن ورساچه Versace
علاقه Gianni Versace به هنر و معماری روم و یونان سبب گردید تا در طراحی های این برند تاثیرات زیادی از آنها دیده شود به طوریکه برای برند عطر و ادکلن Versace از نماد مدوسا یکی از الهه های یونان باستان استفاده گردیده است.
یکی از دلایل معروفیت برند ورساچه Versace را می توان علاقه و استفاده مداوم چهره های سرشناس نظیر Ashton Kutcher، Madonna، Elton John، Britney Spears و Halle Berry دانست.
جوایز برند ورساچه Versace
برند ورساچه از زمان تاسیس خود جوایز متعددی دریافت نموده است که می توان به برخی از آنها نظیر Cutty Sark و Golden eye در سال 1982 که برای کالکشن زنانه زمستانی خود دریافت نمود اشاره کرد و یا اشاره ای به سال های 84، 90 و 91 داشت که در این سال ها همواره جایزه Golden eye به ورساچه تعلق داشت.
توسعه برند ورساچه Versace
موفقیت در طراحی و تولید پوشاک هیچگاه برند ورساچه را قانع نکرد و این شرکت با ورود به صنایع دیگر نظیر لوازم آرایشی، عطر و ادکلن، عینک، ساعت، موبایل و لوازم تزئینی منزل و ایجاد خط تولید های مختلف شگفتی های بسیاری خلق نمود.
و این را نمی توان حتی پایان این ماجراجویی ورساچه دانست زیرا که این مجموعه با راه اندازی هتل خود با نام Palazzo Versace به عرصه گردشگری نیز ورود کرده است.
مالکیت برند ورساچه Versace
پس از کشته شدن Gianni Versace توسط Andrew Cunanan در سال 1977 عملا می توان گفت Donatella Versace خواهر Gianni با مدیریت خود این مجموعه را نجات داد البته پیش از این نیز Donatella نائب رئیس ورساچه بود.
در حال حاظر سهام برند ورساچه به صورت 50_50 در مالکیت Santo Versace (مدیر برند ورساچه) برادر بزرگتر Gianni Versace و Allegra Versace (برادرزاده Gianni ) می باشد.
اولین تولید عطر و ادکلن ورساچه
Gianni Versace for Women اولین عطری است که در سال 1981 توسط برند ورساچه تولید و روانه بازار گردید.
Jeans، Versus، Versace، Jeans Couturee لیبل هایی هستند که می توان بر روی عطر و ادکلن های برند ورساچه که با همکاری برند Euroitalia SRL تولید می شوند دید.
خرید عطر ورساچه با بهترین قیمت از فروشگاه عطرآمین

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها به ما بپیوندید